УКР РУС ENG
Про нас Послуги Контакти Карта сайту Прес-центр Пошукачам
написати нам

Група компаній «Алла Коняєва і Партнери»

підбір менеджерів вищої ланки та ключових фахівців
огляди заробітних платаутстафінгаутплейсмент
Унікальний сервіс на ексклюзивний запит. Зі скромним шармом професіоналізму. 17 - Грудень - 2018
XX:XX:XX
 
Відкрити презентацію
Підписатися на розсилку:
E-mail:
Україна, 01054, Київ,
вул. Ярославів Вал 21 Д, оф. 1,
тел./факс: (044) 383 46 00 
www.ancor-sw.com
info@ancor-sw.com

©«Анкор СВ», 2006
©«Алла Коняєва і Партнери», 2008

Всі права застережено.
Часткове використання
матеріалів сайту
можливе лише
з письмового дозволу
Компанії «Анкор СВ»


Executive Search компанія за ідеологією і технологією роботи, «Анкор СВ»,  з 1992 року надає в Україні послуги з пошуку і підбору управлінських кадрів вищої ланки і ключових фахівців, а також аутстафінгу/outstaffing,

Консалтингова компанія «Алла Коняєва і партнери» з 2008 року надає в Україні послуги  у сфері управління персоналом: аутплейсмент/outplacement, огляд заробітних плат та компенсацій/salary and benefits survey, HR-консалтинг/HR consulting, тренінги/trainings.

Стратегічний вибір компаній - створення, вдосконалення і надання клієнтам ексклюзивних послуг, заснованих на розвиненій консалтинговій складовій та індивідуальному підході до кожного користувача.

Установка на безперервне освоєння нових знань і розвиток професійних компетенцій кожного співробітника дозволяє реалізовувати в бізнесі інноваційний підхід, постійно готувати до виводу на ринок нові сервісні продукти для кадрового аутсорсингу.

далі

Новини
  2013-07-04
 
Ми раді повідомити, що на цьому тижні розпочався наш щорічний проект " Огляд зарплат і компенсацій". Ми з нетерпінням чекаємо можливості співпрацювати з ТОП-менеджерами, HR-ами над цим проектом, метою якого є проясниться ситуацію із рівнями зарплат, мотиваційними політиками і виявити ринкові тенденції.Якщо ви зацікавлені, будь ласка, і зателефонуйте в наш офіс на пряму за номером (044) 383 4600 або зв'яжіться з нами по електронній пошті: info@ancor-sw.com з проханням приєднатися до аналітичного дослідженя "Огляд зарплат і компенсацій 2013" компанії "Алла Коняєва і Партнери" .
 
далі
  2013-06-18
 
Завтра Алла Коняева відвідає чергову зустріч управлінців в HR-кафе завтар, 19 червня. Слухатимемо та обговорюватимемо тему «Управління змінами: ролі HR-менеджера під час впровадження змін в організаціях, практичні аспекти». Детальніше про захід читайте за посиланням тут  
 
далі
  2013-04-24
 

Сьогодні корпоративний світ святкує День секретаря!

 Команда компанії "Алла Коняєва та партнери" та Агентства Executive Search "Анкор С.В." вітає всіх секретарів з їхнім професійним святом! Це неймовірно складна і цікава професія, яка для багатьох стала першою сходинкою на великій дорозі кар'єри менеджера, для когось залишилася покликанням всього життя, а хтось тільки лише починає пізнавати нескінченно багатий та різноманітний світ секретарства.

Будьте мудрими, щасливими, успішними, системними, натхненними та вигадливими!

 
далі
  Всі новини
Подii
 
"Хороші спеціалісти завжди при роботі", - ця істина зрозуміла всім, але що ж робити, коли шукаєш в скою компанію кращих. Головне - зрозуміти, кого треба і організувати правильний процес пошуку, найму та адаптації. Ми пропонуємо вам серію публікацій на тему "ТОП 10 помилок найму" (Джоел Петерсон) , аби зорієнтувати вас, наші гості, друзі, колеги, щодо можливих хиб і показати досвід світової практики управління персоналом. 
 
далі
 
У "Школі Алли Коняєвої" відкривають серію вебінарів для новачків і досвідчених фахівців у сфері управління, - про це повідомили на сайті Школи. Перша тема вебінару буде присвячена питанню ефективних інструментів, що використовуються при пошуку персоналу. Авторський вебінар підготувала Лілія Зейналіева, консультант Executive Search, яка в своїй презентації ознайомить слухачів з кожним з видів пошуку і поділиться своїм досвідом. Детальніше на сайті Школи
 
далі
 

Як успішно пройти інтерю, що вдягнути, про що говорити? - ці та багато інших питань зажди зявляються перед співбесідою з працедавцем. Що ж робити? - відповідь на це питання знають американські дослідники.

Вашій увазі пропонуємо цікафі факти та інфографіку на тему рекрутменту та проходження інтерв’ю .

 
далі
 

Чи задумувалися Ви коли-небудь над тим, чим саме відрізняється коуч (тренер) від консультанта. Як це не парадоксально звучить, але "консультант працює на керівника/лідера, а коуч (тренер) - для керуівника". Дізнайтеся у чому відмінності між задачами консультанта і коуча далі... або за посилянням.

 
далі
 

Любі наші МИ!

З подарунком від нас усіх для Вас

З теплом та щирими побажаннями, 

команда ГК "Алла Коняєва і Партнери"

 
далі
 
19-й проект з дослідження ринку праці в Україні офіційно розпочнеться 20 січня 2012 року. Запрошуємо усіх власників, керівників компаній, топ-менеджерів до участі в щорічному аналітичному "Огляд зарплат і компенсацій 2012". Детальнше про проект ви можете дізнатися зателефонувавши на номер (044) 463 77 00 або відправивши запит на olga@ancor-sw.com, контактна особа Ольга Карасевич
 
далі
  Всі події

 
Про нас Послуги Контакти Карта сайту Прес-центр Пошукачам